بخش زیادی از پول خانواده های پولدار بابت چیزهایی پرداخت می شود که متفاوت اند و آنها را از دیگران متمایز می کند. و دقیقا برخی شرکت ها هم به این شکل پول پولدارها را به صندوق مغازه یا شرکت خود جذب و واریز می کنند. و در این میان، شرکت dinnerinthesky یکی از آنهاست که شام کاملا متفاوتی را به شما تقدیم می کند.

روزگارنو: اگر می خواهید غذا خوردن در آسمان را تجربه کنید، شرکت « dinnerinthesky» در خدمت شماست.

شام خوردن میان زمین و آسمان +عکس - تصویر 1

 بخش زیادی از پول خانواده های پولدار بابت چیزهایی پرداخت می شود که متفاوت اند و آنها را از دیگران متمایز می کند. و دقیقا برخی شرکت ها هم به این شکل پول پولدارها را به صندوق مغازه یا شرکت خود جذب و واریز می کنند. و در این میان، شرکت dinnerinthesky یکی از آنهاست که شام کاملا متفاوتی را به پولدارها تقدیم می کند.

بنا بر این گزارش، این شرکت انگلیسی در توضیح خدمات خود آورده که شما می توانید 22 نفر را به شامی متفاوت در ارتفاع 35 متری زمین دعوت کنید که فقط یک بار تجربه می شود و همزمان می توانید از کالا یا شرکت خود هم تبلیغ نمایید. برای خوردن شام، یک آشپز و یک سرآشپز هم با شما به آسمان می آیند.

این رستوران عجیب به یک جرثقیل عظیم الجثه بسته شده است که میزهای غذای مخصوص مهمانان را در بلند‌ترین نقطه شهر 35 متر بالا می‌برد تا لذت غذا در میان ابر‌ها را تجربه کنید. شام این رستوران را می توان در 45 شهر جهان، از جمله لندن و ریودوژانیر، سرو کرد.

شام خوردن میان زمین و آسمان +عکس - تصویر 2

شام خوردن میان زمین و آسمان +عکس - تصویر 3

شام خوردن میان زمین و آسمان +عکس - تصویر 4

شام خوردن میان زمین و آسمان +عکس - تصویر 5

شام خوردن میان زمین و آسمان +عکس - تصویر 6

شام خوردن میان زمین و آسمان +عکس - تصویر 7

شام خوردن میان زمین و آسمان +عکس - تصویر 8
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه