مارک های پر طرفدار لباس کودکان در ایران را بشناسید

مارک های پر طرفدار لباس کودکان در ایران را بشناسید

خرید لباس برای کودکان در هر سنی که باشند، اهمیت خاص خود را دارد. در واقع شما نمی توانید برای فرزند خود هر نوع لباسی که دلتان بخواهد بخرید بلکه باید در خرید لباس برای کودک با توجه به سن، نیازهای او و همچنین با توجه به شناختی که از تولیدکننده پوشاک مورد نظر دارید، عمل کنید. تا زمانی که بچه کوچک است، لازم است در خرید نوع و جنس لباس او دقت شود.

 

مارک های پر طرفدار لباس کودکان در ایران را بشناسید - تصویر 1

 

پوست کودکان در سن کودکی بسیار لطیف است و باید از لباس هایی برای پوشش آنها استفاده کرد که از الیافی لطیف ساخته شده باشند. بنابراین واضح است که لباس کودک 2 ساله مسلما با لباس کودک 6- 5 ساله تفاوت دارد. تولیدکننده لباس کودک نیز باید به این تفاوتها توجه داشته باشد. این خصیصه ای است که رمز موفقیت تمامی تولیدکنندگان لباس کودک در سراسر جهان است که عملکردی موفق داشته و طرفداران زیادی برای خود دست و پا کرده اند.

 

 

مراقب از مادران

 

یکی از تولیدکنندگان معروف لباس که در سراسر جهان شناخته شده کمپانی mothercare است. این کمپانی که تنها و به صورت اختصاصی به تولید پوشاک و وسایل مورد نیاز مادر و کودک می پردازد و لباسهای سایز کودک و نوجوان را تولید می کند. از مهمترین و موفقترین کمپانی های تولید لباس کودک در سراسر جهان است که می توان به جرات گفت در تمامی فروشگاه های سراسر جهان اجناس آن یافت می شود.

 

توجه به رنگ، جنس پارچه و تنوع کمی و یکفی در تولیدات این کمپانی را می توان ویژگی اصلی آن دانست. این کمپانی از کالسکه و اسباب بازیهای مخصوص کودکان تا لباس زیر لباس بیرون و حتی البسه مورد نیاز مادران باردار و حتی تجهیزات مورد نیاز دوران بارداری و بچه داری را تولید می کند. آنچه باید هنگام خرید به آن توجه کرد این است که تعدادی از فروشندگان برخی دیگر مار کها را به نام مارک mothercare میفروشند. با مراجعه به سایت اصلی mothercare خواهید دید که نشانی از اغلب مارکهای ادعایی نیست.

 

 

فقط لباس

 

از جمله مارکهای دیگری که حداقل در ایران طرفداران نسبتا زیادی دارد، مارک zeroten است. این کمپانی تولید پوشاک کودکان نیز از سنین کودکی تا نوجوانی را پوشش می دهد. قیمت های این مارک نسبتا ارزانتر از mothercare بوده و کیفیت قابل قبول و خوبی نیز دارد. البته باید در نظر داشت که zeroten در خصوص پوشاک مربوط به سیسمونی دارای محدودیت انتخاب است و تنوع چندان گسترده ای ندارد.

 

 

کالسکه و شیشه شیر و لباس

 

مارک دیگری که می توان گفت در ایران طرفداران زیادی دارد و در فروشگاه های کشور نیز به راحتی یافت می شود، مارک chicco است. این کمپانی یکی از تولیدکنندگان بسیار بزرگ و مشهور لباس کودکان است. کمپانی chicco علاوه بر لباس بچه، وسایلی مانند کالسکه و روروک را نیز تولید میکند. در واقع این کمپانی تمام وسایل و البسه مورد نیاز کودکان را از سنین نوزادی تا 10 سالگی تولید میکند. سیسمونیهای کمپانی chicco نیز در میان مادران ایرانی طرفداران زیادی دارد.

 

 

برندهای نسبتا کوچولو

 

از دیگر مارک هایی که می توان تولیدات آن را در فروشگاه های فروش لباس بچه دید، مارک معروف junior است. کسانی که از لباس های تولیدی این مارک استفاده کرده اند، دوام و مقاومت آنها را مثال زدنی یافته اند. همچنین از دیگر ویژگیهای لباس های تولید این مارک تنوع نسبتا زیاد آنها است. البته گفته می شود قیمت لباس های تولیدی این مارک نسبتا زیاد است.

 

تولیدی پوشاک بوسینی نیز که در خیلی از نقاط کشور نمایندگی دایر کرده است، لباسهای کودک تولید می کند. البته باید توجه داشت لباس های تولیدی این کمپانی تنها برای سنین 5 سال به بالا است. یکی دیگر از کمپانیهای تولیدکننده لباس کودکان کمپانی معروف moonkids است. این کمپانی که در دهه 70 - 60 میلادی به شهرت رسید ویژگی خاصی دارد و آن اینکه با توجه به فرهنگ و آداب مختلف در سراسر جهان، نوع و مد لباس تنها لباس مخصوص بچه طرح و تولید میکند. البته لبا سهای این کمپانی تولید پوشاک کمتر در بازارهای داخل کشور یافت میشوند اما به ندرت می توان آنها را یافت.

 

لباس
کودک
پوشاک
مارک
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه